Майно


Майно
Що є символом затишку? Для більшості людей це домашнє вогнище, житло, стіни, за якими ви і близькі відчуваєте себе захищеними. Те, що роками копітливо створювалося вашими руками, може постраждати від пожеж, крадіжок і аварій.
Страхова компанія "WONA" надає послуги зі страхування нерухомого майна, що належить страхувальнику на правах власності; майна, яким страхувальник користується за договором найму, оренди, лізингу, а також заставне майно.
Крім того, техногенні аварії, роботи з перепланування і ремонту приміщень можуть завдати шкоди не тільки вам, а й вашим сусідам.

 

Страхування майна юридичних і фізичних осіб від знищення або пошкодження внаслідок наступних груп ризиків:

- Вогневих ризиків (пожежі, удару блискавки, вибуху);
- Стихійних лих (землетрусу, урагану, бурі, смерчу, зливи, просадки грунту, затоплення ґрунтовими водами і ін.);
- Аварії комунальних систем;
- Протиправних дій третіх осіб (хуліганства, крадіжки, грабежу, розбою);

Об'єкти страхування - будь-яке рухоме і нерухоме майно, у тому числі орендоване і заставне:
- Будівлі (виробничі, адміністративні, соціально-культурного призначення, загального користування, виконані з будь-яких видів будматеріалів);
- Споруди (комунікаційні системи, металоконструкції та ін.);
- Обладнання (механічне, електромеханічне, електронне та ін.);
- Внутрішнє оздоблення приміщень, меблі, килимові покриття та ін.;
- Tоварно-матеріальні цінності (готова продукція, сировина та витратні матеріали, інвентар і ін.);

Для чого Вам потрібен страховий Поліс?
Відновлення майна завжди вимагає значних особистих фінансових вкладень. Особи, що застрахували своє майно, виявляються в переважному положенні, так само, як і ті, хто застрахував свою громадянську відповідальність перед третіми особами.
Саме страхування здатне врятувати ваш бізнес в критичній ситуації. Витрати на страхування невеликі, і ви можете їх запланувати, на відміну від непередбачених катастрофічних збитків. Ми пропонуємо вам самим визначити, скільки коштів на страхування ви можете передбачити у своїх витратах.
Максимальна страхова сума по кожному застрахованому об'єкту встановлюється договором і не може перевищувати дійсну вартість майна на момент страхування.
З урахуванням специфіки конкретного підприємства страхова компанія "WONA" може розробити індивідуальну страхову програму відповідно до ваших побажань.

Переваги страхування в СК "WONA":
- Ви економите, використовуючи гнучку систему тарифних ставок і франшиз (у тому числі при продовженні договору) і отримуєте індивідуальну страхову програму, максимально враховує ваші інтереси.
- Ви знижуєте ступінь ризику, користуючись рекомендаціями наших професійних експертів.

В компанії існує гнучка система знижок.

Ми надаємо широкий спектр страхових послуг за всіма видами ризиків. Наші клієнти можуть розраховувати на надійність, оперативність і професіоналізм!

 Warning

You are using an outdated browser. Sorry, this web site doesn't support Internet Explorer 6. To get the best possible experience using our website we recommend that you upgrade to a newer version or other web browser. A list of the most popular web browsers can be found below. It is completely free for download: