Історія Компанії


foto_sorokin
Сорокін А. А.
26 жовтня 1995 р. відбулося створення Приватного Акціонерного Товариства Страхова Компанія "Велта" у м. Харків, Президентом Компанії став Сорокін Андрій Анатолійович.

З 30 липня 1997 р. Компанія є членом Моторного (транспортного) страхового бюро України (Свідоцтво № 069 від 30.07.1997 р), Харківського Союзу страховиків, Асоціації "Страховий бізнес" та Харківської Торгово-Промислової Палати. Компанія акредитована в посольствах країн Європейського союзу та інших країн.

30 жовтня 2013 р. Страхова Компанія «Велта» провела ребрендинг на Приватне Акціонерне Товариство «Страхова Компанія «WONA» (протокол загальних зборів 30/10 від 30.10.2013 р.) та змінила своє місце знаходження на м.Львів, вул. Кримська, 28.
Діючим Генеральним Директором Компанії був обраний Козолуп Ігор Миколайович.

Приватне акціонерне товариство Страхова Компанія "WONA" - універсальна страхова компанія, що успішно працює на страховому ринкку України з 26 жовтня 1995 року і має ліцензії Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг на проведення 17 видів страхування.
У своїй діяльності Страхова Компанія "WONA" керується чинним законодавством України, Статутом та здійснює свою діяльність на принципах законності та прозорості. Предметом діяльності Страхової Компанії "WONA" є надання послуг із страхування відповідно до отриманих ліцензій Національної комісії, що здійснює державне регулювання на ринках фінансових послуг України.
Страхова Компанія "WONA" є членом Моторно-транспортного Страхового бюро України. Діяльність для працівників Компанії - клієнти - головна і найвища цінність.
Сьогодні Страхова Компанія "WONA" пропонує своїм клієнтам широкий спектр страхових послуг з добровільних та обов'язкових видів страхування. Пропоновані страхові продукти дають можливість забезпечити клієнтам компанії надійний захист бізнесу, майна та відповідальності.

Страхова Компанія "WONA" - це:

- Страхування фінансових ризиків;
- Страхування кредитів (у тому числі відповідальності позичальника за непогашення кредиту);
- Страхування майна (крім залізничного, наземного, повітряного, водного транспорту (морського внутрішнього та інших видів водного транспорту), вантажів та багажу (вантажобагажу);
- Страхування медичних витрат;
- Страхування наземного транспорту (крім залізничного);
- Страхування від нещасних випадків;
- Страхування відповідальності перед третіми особами (крім цивільної відповідальності власників наземного транспорту, відповідальності власників повітряного транспорту, відповідальності власників водного транспорту (включаючи відповідальність перевізника));
- Страхування вантажів та багажу (вантажобагажу);
- Страхування від вогневих ризиків та ризиків стихійних явищ;
- Страхування здоров'я на випадок хвороби;
- Авіаційне страхування цивільної авіації;
- Страхування відповідальності суб'єктів перевезення небезпечних вантажів на випадок настання негативних наслідків при перевезенні небезпечних вантажів;
- Особисте страхування від нещасних випадків на транспорті;
- Страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів;
- Особисте страхування працівників відомчої (крім тих, які працюють в установах і організаціях, що фінансуються з Державного бюджету України) та сільської пожежної охорони і членів добровільних пожежних дружин (команд);
- Страхування цивільної відповідальності суб'єктів господарювання за шкоду, яку може бути заподіяно пожежами та аваріями на об'єктах підвищеної небезпеки, включаючи пожежовибухонебезпечні об'єкти та об'єкти, господарська діяльність на яких може призвести до аварій екологічного та санітарно-епідеміологічного характеру;
- Страхування цивільної відповідальності громадян України, що мають у власності чи іншому законному володінні зброю, за шкоду, яка може бути заподіяна третій особі або її майну внаслідок володіння, зберігання чи використання цієї зброї.

 Warning

You are using an outdated browser. Sorry, this web site doesn't support Internet Explorer 6. To get the best possible experience using our website we recommend that you upgrade to a newer version or other web browser. A list of the most popular web browsers can be found below. It is completely free for download: