ДІЇ СТРАХУВАЛЬНИКА (ВОДІЯ) ПРИ ДТП

У разі причетності до ДТП водій зобов'язаний:

1. Негайно зупинити транспортний засіб (ТЗ) і залишатися на місці пригоди.

2. Включити аварійну сигналізацію і встановити знак аварійної зупинки.

3. Не переміщати ТЗ і предмети, що мають причетність до пригоди до приїзду представників ДАІ.

4. Прийняти всілякі заходи для надання першої медичної допомоги потерпілим.

5. Повідомити про дорожньо-транспортній пригоді в підрозділ ДАІ, для обов'язкової реєстрації події. (Підписуйте документи складені співробітниками ДАІ тільки в разі повного Вами узгодження з їх вмістом).

6. Вжити всіх можливих заходів для збереження слідів пригоди, огородження їх та організувати об'їзд місця пригоди.

7. До проведення медичного огляду не вживати алкоголю, наркотиків, а також без призначення медичного працівника лікарських препаратів, виготовлених на їх основі.

8. При наявності фотоапарата, бажано сфотографувати місце події, взаємне розташування транспортних засобів, пошкодження автомобілів учасників ДТП;

9. Записати дані свідків та інших учасників ДТП, а саме: реєстраційні номери ТЗ учасників ДТП, ПІБ водіїв, адреси їхнього проживання, контактні телефони, номери страхових Полісів і назва страхових компаній, які видали їх.

10. Вжити всіх можливих заходів для зменшення розміру збитків.

11. Негайно, безпосередньо з місця події, повідомити про подію, що відбулася Страховику (ПрАТ СК «WONA») за цілодобовим телефоном 0 800-50-30-60. Винятком, невиконання п.11 є, коли Страхувальник (водій) не мав фізичної можливості своєчасно направити повідомлення про подію в результаті травми або перебування Страхувальника (водія) тривалий час без свідомості, що підтверджується медичною довідкою.

12. Дочекатися разом з усіма учасниками події приїзду аварійного комісара страхової компанії, який надасть допомогу в оформленні необхідних документів по події, а також надасть інформацію про відповідні сервісних службах по евакуації, зберіганню і ремонту ТЗ.

13. Надати потерпілим третім особам наступну інформацію: а) телефони та адресу страхової компанії, в якому Ви придбали Поліс страхування; б) попередити потерпілих про те, що ремонт автомобіля (майна) може проводитися тільки після проведення їх огляду представником страхової компанії.

14. Чи не пізніше трьох робочих днів з дня настання ДТП письмово надати страховикові, з яким укладено договір страхування, повідомлення про подію, а також відомості про місцезнаходження свого ТЗ і пошкодженого майна, контактний телефон та свою адресу. Якщо водій ТЗ не мав можливості виконати дані зобов'язання, він повинен підтвердити це документально.

15. Страхувальник (водій) не має права приймати на себе будь-які зобов'язання щодо відшкодування збитків, які настали в результаті події події, без письмової згоди на це страхової компанії.

16. При настанні події Страхувальник (водій) зобов'язаний неухильно, виконувати всі вказівки представника страхової компанії щодо оформлення документів, визначення розміру збитку та його відшкодування, виходячи з умов укладеного договору страхування.

17. У разі надання Страхувальником (водієм) недостовірних відомостей про подію, що відбулася, характер та розмір заподіяних збитків, страхова компанія має право відмовити у виплаті страхового відшкодування.

 

При зверненні до страхової компанії "WONA" за цілодобовим телефоном 0 800-50-30-60 прохання повідомляти такі дані:

- Ваше прізвище та ім'я;

- Номер і термін дії Полісу (договору страхування);

- Марку, модель та реєстраційний номер застрахованого ТЗ;

- Дата, місце і обставини ДТП;

- Відомості про потерпілих (ПІБ, адреса, марка, модель та реєстраційний номер ТЗ, контактний номер телефону потерпілої особи);

- Ваш контактний телефон.

Шановний клієнте! Дякуємо за Ваш вибір!

У разі винекнення ДТП заповніть будь-ласка форму-запит і ми Вам обов'язково зателефонуємо в зручний для Вас час.

 

Ім'я та Прізвище:
Адреса:
Номер мобільного телефону:
Електронна пошта:
Повідомлення:

 Warning

You are using an outdated browser. Sorry, this web site doesn't support Internet Explorer 6. To get the best possible experience using our website we recommend that you upgrade to a newer version or other web browser. A list of the most popular web browsers can be found below. It is completely free for download: